Zoznam produktov výrobcu / značky: GVM I.E.

Spoločnosť GVM IE, vznikla v Teramo (Taliansko) dňa 18. júna 2002, je zapísaná v talianskej Obchodnej komore s číslom REA TE128282 s IČ DPH IT1487930677 a vývozným kódom TE009796.


Výrobný cyklus začína starostlivým a dôkladným výberom surovín. Nakupujeme len najkvalitnejšie zelené kávové zrná, ktoré sú zberané ručne pomocou "picking" metódy, zaručujúcej výber iba z bobúľ, ktoré dosiahli správny stupeň dozrievania.


Výrobný proces je zmesou zručnosti remeselníkov spolu s presnosťou technológie. Rôzne odrody zelenej kávy prinesené do nášho zariadenia, pobudnú po dobu niekoľkých týždňov v samostatných nádobách v našom sklade, pri konštantnej celoročnej teplote 16-20 °C . Tento proces umožňuje dosiahnutie jednotného štatútu, nakoľko rôzne kávy majú pôvodne rôzne stupne vlhkosti.


Následne sa zmesi zelenej kávy pražia na špičkovej úrovni vďaka firme Probe Werke GmbH, ktorá nám umožňuje vyrábať naše zmesi pomocou pokročilých pražiacich a chladiacich systémov.


Sledovanie kvality sa vykonáva v štyroch stupňoch:
•po výbere surovín v ich krajinách pôvodu
•po príchode surovín do Talianska, kde je každá šarža podrobená dôkladnej analýze agentúry pre ochranu životného prostredia, nasleduje certifikácia podľa vyhlášky prezidenta N. 470 zo dňa 16.02.1973
•pri kontrole surovín pred výrobou
•pri kontrole hotových výrobkov. Neustále náhodne kontrolujeme vyrobené produkty pripravené na predaj, aby sme zabezpečili najlepšiu kvalitu ktorá je v súlade s požiadavkami dnešného náročného zákazníka.Za týmto účelom, sú naše výrobky komplexne testované ako in-house, tak aj nezávislými laboratóriami akými sú diagnostické centrum Sabatino (ANGUILLARA, Taliansko), Labotatorio di análise Astra (Teramo, Taliansko) a ďaľšie.


Tak isto pracujeme s len najkvalitnejšími 100% prírodnými bylinami a koreniami, z ktorých miešame podľa patentovanej receptúry tie najlepšie zdravé kávové zmesi aby boli čo najviac zdraviu prospešné, lahodné chuťou aj vôňou a jedinečné svojho druhu.


Od tohto výrobcu nie sú k dispozícii žiadne produkty.